Skip to: Site menu | Main content

Angry face

Betóny

Predaj betónových zmesí zabezpečujeme v spolupráci s betonárňami vyrábajúcimi certifikovaný betón, kde Vám vieme posktynúť certifikáty ako i tlakové skúšky jednotlivých betónových zmesí.

Prepravu betónových zmesí vykonávame autodomiešavačmi o objeme 5, 7 a 9m3. Ku každemu zákazníkovi pristupujeme individuálne a i v prípade odberu väčšieho množstva betónových zmesí nemáme problém poskytnúť väčší počet autodomiešavačov.

Čerpanie betónových zmesí vykonávame halovým čerpadlom betónu Putzmeister 24m na dvojnápravovom podvozku ktoré svojími malými rozmermi a nízkou hmotnosťou je vhodné aj do menších priestorov. Na rozloženie mu postačuje výška iba 4,9m čo umožňuje čerpadlo rozložiť i v hale. V pripade potreby dokážeme zabezpečiť i dlhšie čerpadlo betónu v spolupráci s našimi partnermi.

Pôsobíme hlavne v strednej časti Slovenska ale nerobí nám problém zabezpečiť dodávku, prepravu a tiež čerpanie betónových zmesí kdekoľvek v rámci Slovenska, v špeciálnych prípadoch i mimo Slovenska.

V prípade že plánujete betonáž, kontaktujte nás a spravíme Vám rozpočet na Vami požadované betónové zmesi a taktiež ich prepravu z našej partnerskej, prípadne Vami vybranej betonárne.